Оберіть мову:

[multilanguage_switcher]

Автор драматичних фотографій  про Донбас Дмитро Муравський з 2015 року працював на українську пропагандистську групу, яка займається протидією інформаційній війні. Сьогодні він радник міністра оборони і  керівник інформаційно-координаційного центру в управлінні комунікації та  преси при Міністерстві оборони України.

          Декілька днів тому в Інтернеті зʼявилися фотографії, на яких зображені українські солдати на полі бою поблизу населеного пункта Широкіно на Донбасі. Виявляється, що їх автором є радник міністра оборони Дмитро Муравський, хоча аутентичність світлин викликає сумніви. Про це повідомив журналіст Томаш Мачєйчук, який гадає, що усе це – українська пропагандистська акція, спрямована на отримання підтримки країн Заходу.

          У вересні 2015 року український сайт  znaj.ua поінформував, що під Маріуполем розпочала свою діяльніть творча група військових та цивільних журналістів. Серед них був і Дмитро Муравський – фотокореспондент газети «Українські крила», яка висвітлює новини про українську авіацію. Начальник управління комунікації і преси при міністерстві оборони підполковник Оксана Гаврилюк розповіла, що метою створення такої групи є створення соціально-інформаційних матеріалів, які призначені для популяризації військової служби в Збройних Силах України, а також підняття патріотичного духу у солдатів на передовій та в тилу.

          Підполковник Гаврилюк високо оцінила діяльність як і самого Муравського, так і інших фотографів. На її думку вони є «одними з найкращих представників преси», а Муравський – «відмінний фотограф української авіації».

          Фотографії Муравського облетіли всю мережу Інтернет. Журналісти їх використали з метою висвітлення положення українських солдатів на Донбасі.  

До того ж, на них покликаються статті з сайту Business Insider, а також статті, що підтверджують ведення регулярних бойових дій на сході України.