АктуальноВсі новиниУкраїна

Аваков заявив, що до подій у Нових Санжарах причетні політики

За протестами в Нових Санжарах “стирчать” вуха “політичної і бізнесової властивості”, говорить глава МВС.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що до протестів у Нових Санжарах Полтавської області можуть бути причетні політичні і ділові кола України. Про це він сказав в ефірі ток-шоу “Право на владу”.  

На запитання, чи не “стирчать вуха політиків” у протестах проти розміщення евакуйованих, міністр відповів: “Деякі “вуха” ми теж побачили і я думаю, що ми не залишимо це без уваги. Ці “вуха” і політичної, і бізнесової властивості”.  

Крім того, Аваков вважає, що вранці 21 лютого учасники протестів “подивляться на факти по-іншому”. “А багато, вибачте за дурість, проспляться і подивляться на ці речі з іншого боку”, – додав міністр.

Як пише в Facebook незалежний розслідувач з Полтави Ігор Гавриленко, за протестами може стояти соратник нардепа від ОТЗЖ Іллі Ківи Сергій Чередниченко, який раніше владі повідомив про прибуття в Нові Санжари евакуйованих з Китаю українців.  

“Хто сіяв паніку? Зверніть увагу на дати. 19 лютого, 10:00, Сергій Чередниченко пише пост про санаторії в Нових Санжарах. 19 лютого, 21:14, цю інформацію поширює сайт RegionNews, де Чередниченко – блогер. Тоді ж у Нових Санжарах місцеві жителі почали збиратися біля медичного центру Нацполіції Нові Санжари”, – пише Гавриленко.   При цьому він зазначає, що губернатор області Олег Синєгубов дізнався, що українців з Китаю розмістять у Санжарах, тільки о 7 годині ранку 20 лютого.

Гавриленко також розповів, чим займається Чередниченко.   “Жовтень 2014. Офіс кандидата в нардепи (Чередниченко, – ред.), засновника ГО Відродження Полтави обшукує СБУ. Раніше у його співробітника виявили пачку газет “Новоросія”, “Февраль 2018. Чередниченка як главу організації СПУ в Полтаві представляє Ілля Ківа (фаворит Авакова). Після відходу Ківи в ОТЗЖ Чередниченко очолив СПУ замість нього. Зараз Чередниченко продовжує керувати Соцпартією, але і за полтавську ОТЗЖ вболіває”, – пише він.

Хто сіяв паніку?Зверніть увагу на дати.19 лютого, 10:00, Сергій Чередніченко пише пост про санаторій у Нових…

Опубліковано Ігором Гавриленком Четвер, 20 лютого 2020 р.
Ми в соціальних мережах
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close