Роботою прем’єр-міністра Дениса Шмигаля не задоволені майже 70% громадян.

Найбільше серед органів центральної влади українці не задоволені роботою ВР та Кабміну / фото Dasha Tenditna

Найбільше серед органів центральної влади українці не задоволені роботою ВР та Кабміну / фото Dasha Tenditna

Більшість українців не задоволені діяльністю президента Володимира Зеленського, але найбільше вони не задоволені діяльністю уряду та парламенту.

Про це йдеться у прес-релізі за результатами опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” 4-9 листопада.

“33% опитаних задоволені діяльністю президента В. Зеленського, 65% – не задоволені”, – йдеться у результатах дослідження.

Діяльністю Офісу президента задоволені 22%, не задоволені – 72%.

Читайте такожЗеленський продовжує лідирувати у президентському рейтингу – опитуванняРоботою прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля задоволені 18%, не задоволені – 68%, не змогли оцінити – 14%.

“Найбільше серед органів центральної влади опитані не задоволені роботою Кабінету міністрів (80%) та Верховної Ради (83%)”, – зазначають соціологи.

Соціологічна група “Рейтинг” провела опитування серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність – 5 тис. респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більш як 1,5.

Раніше повідомлялося, що на Рівненщині підпалили автомобіль, який належить народному депутату від фракції “Слуга народу”.

Вас також можуть зацікавити новини

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter