АктуальноВсі новиниГоловне в Україні

Близько 5 тисяч росіян працюють в адміністраціях “ЛДНР”-НАТО

Генерал НАТО Петр Павел розповів, що в адміністраціях “ЛДНР” працюють 3-5 тисяч росіян.

Голова Військового комітету НАТО, чеський генерал Петр Павел розповідає, що незважаючи на те, що Росія заперечує ці очевидні факти, вони все таки зберігають всі “важливі позиції” в угрупованнях “ДНР” і “ЛНР” на сході України. В інтерв’ю “Радіо Свобода” він підкреслив, що без російської підтримки угруповання “ДНР” і “ЛНР” “не змогли б вижити”.

“Вони зберігають всі важливі позиції у військовій структурі. Вони також зберігають важливі посади в місцевій адміністрації, і, якщо вдаватися до цифр, згідно із нашими джерелами, в цих структурах працює приблизно від 3 до 5 тисяч російських фахівців”, – наголосив Павел. За його словами, Росія також суттєво підтримує ці регіони обладнанням – особливо військовою технікою, важким озброєнням, боєприпасами, усіма матеріально-технічними ресурсами.

“Отже, в принципі, ми можемо сказати, що без значної підтримки Росії ці два регіони не змогли б вижити”, – додав Павел. Голова Військового комітету НАТО також заявляє, що “твердо вірить” у мирне врегулювання збройного конфлікту на сході України. “Чесно кажучи, хоча це, ймовірно, трохи відрізнятиметься від того, що ми чуємо на політичному рівні, я твердо вірю в мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. Я вважаю, що залучення більшої кількості летальної зброї призведе до незбалансованості, у відповідь на яку й інша сторона почне доставляти більше летальної зброї”, – сказав Павел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close