[multilanguage_switcher]

BILD 360 ° – це стіна, яка зупинить Путіна

24 серпня 2014 року російські війська перейшли російсько-український кордон на схід від міста Маріуполь (близько 700 000 жителів). Менш ніж через тиждень десятки Путінських танків проникнули більше ніж на 30 кілометрів на територію України. І їх ніхто не зупинив.

Як показали численні відео і фотографії,  танки їхали через Україну під прапором фіктивної держави “Новоросія”. Шанси на перемогу української армії після нетривалої боротьби стали мізерними і вся увага перейшла на захист Маріуполя.

Україна розраховує на бункерні вали

Цей та інші наступи російських танків влітку 2014 року, через які всього за два місяці мільйони українців потрапили під контроль самопроголошених Донецької та Луганської “народних республік”, були травмою для України, повторення якої необхідно було запобігти за будь-яку ціну.

Тому було побудовано гігантські системи протиповітряної оборони, особливо в Маріуполі, найбільшому місті Донбасу, яке все ще перебуває під контролем українців.

Навесні 2015 року в країні встановити обладнання, побудоване для “першої лінії оборони” – тобто фронт, який повинен зупинити російські війська в разі ще одного великого танкового наступу. Це обладнання складається з цілої системи захисту.

Бункер — це  місце, з бійницями і твердими стінками, щоб витримати удар гранат і в той же час, щоб захистити від інших видів зброї. З них в разі виникнення надзвичайної ситуації  українські війська могли спостерігати за наступаючими танками та координувати вогонь по них.

А за ними знаходиться серйозніша і ширша система. Вузькі траншеї захищають  пересування військ. Ширина траншеї була створена так, щоб танки, бронетранспортери і гусеничні транспортні засоби могли швидко рухатися по них.

Далі за ними на кілька метрів більше в глибину знаходяться бункери, де солдати можуть поспати і оговтатися від бойових дій. Ці бункери оснащені електроосвітленням та вентиляцією, так що солдати можуть довше лишатися в ньому.

 

На кілька сот метрів далі в напрямку Маріуполя знаходяться кілометрові рови, які унеможливлюють напади на війська і не дозволяють вогню розповсюджуватися. Також там створенні мінні поля і дротяні пастки, щоб уповільнити російські війська.

Автомагістраль в напрямку Маріуполя також захищена укріпленнями. Дорогу, в самому прямому сенсі цього слова, було перетворено в “хвилеріз”.  Взагалі хвилерізи призначалися для захисту прибережних районів України від хвиль Азовського і Чорного морів. Тепер вони повинні запобігати хвилям російських танків.

 

Журналісти BILD відвідали заводи, розташовані в кількох кілометрах на північ від Маріуполя і 22 кілометрах від нинішнього фронту. Український офіцер Олександр пояснив все так: “Все це буде необхідним, коли справа дійде до зупинки танків, які прямують з окупованого міста Донецька в напрямку Маріуполя. Це «найгірший» сценарій, який ми сподіваємося, не відбудеться”.

В даний час системи не використовуються і охороняються кількома солдатами. “Але до наступної атаки, ми повністю готові”, сказав офіцер. Ми не хочемо, щоб Україна вдруге пережила напад російських військ, який стався в 2014 році.

Посилання на оригінальне джерело : http://www.bild.de/politik/ausland/ukraine-konflikt/wall-gegen-putin-48478876.bild.html