КИЇВ. 29 вересня. УНН. Володимира Буряка відправили у відставку з посади міського голови Запоріжжя. Виконувати обов’язки мера надалі буде секретар Запорізької міської ради, представник партії “Слуга Народу” Анатолій Куртєв, передає УНН із посиланням на міську раду Запоріжжя.

Деталі

Як повідомили у міській раді Запоріжжя, сьогодні відбулась позачергова сесія Запорізької міської ради. Депутати розглянули рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Володимира Буряка та звільнення його з посади. Відповідне рішення було винесене на голосування з урахуванням заяви міського голови.

Було проведене таємне голосування. Секретар міської ради Анатолій Куртєв оголосив результати голосування. У ньому взяли участь 50 депутатів. З них підтримали рішення про припинення повноважень міського голови 45, проти голосували 2, утримались 3.

Також депутати підтримали рішення міської ради про покладення повноважень міського голови на секретаря міської ради Анатолія Куртєва. Він виконуватиме повноваження міського голови до обрання міського голови на позачергових виборах або до відкриття першої сесії міської ради, яка буде обрана на чергових виборах. 

Додамо

Анатолій Куртєв був обраний і призначений секретарем Запорізької міськради в квітні.

Зазначимо, що у червні цього року Володимир Буряк звільнив Куртєва через те, що він нібито не пройшов передбачену законом перевірку.

Це призвело до протистояння між мером і більшістю депутатським корпусом. Куртєв заявив, що за його звільнення проти мера порушено кримінальну справу.

У липні Запорізький окружний адміністративний суд призупинив дію розпорядження міського голови Володимира Буряка про дострокове припинення повноважень його на цій посаді.

Додамо

Сьогодні мер Запоріжжя Володимир Буряк заявив, що йде у відставку через стан здоров’я.