Головне в Україні

CБУ припиняє діяльність проросійських інтернет-агітаторів

Завдяки вдалому керівництву Івана Баканова СБУ не припиняє радувати успіхами у гібридній війні з РФ.

Так, впродовж вересня 2020 року Служби безпеки України заблокувала діяльність кількох регіональних мереж інтернет-агітаторів, які напередодні місцевих виборів намагались дестабілізувати ситуацію в державі, закликали до повалення конституційного ладу та порушення територіальної цілісності країни.

Зокрема, йдеться про мешканця Сумщини, який на замовлення громадян РФ через фейкові акаунти в бот-мережі популяризував ідеї територіального розколу України та загострення суспільно-політичної ситуації напередодні місцевих виборів.

Крім того, інтернет-агітатора виявлено і в Херсонській області, який на замовлення кураторів з країни-агресора у забороненій російській соцмережі поширював заклики до зміни меж території держави у неконституційний спосіб.

У Дніпропетровській області припинено протиправну діяльність мешканця регіону, причетного до розповсюдження матеріалів, що містять заклики до вчинення дій зі зміни меж території країни, порушуючи порядок, передбачений Конституцією України.

Також в Одеській області припинено протиправну діяльність адміністратора інтернет-магазину і Telegram-каналу, які використовували для незаконного збуту наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

Тож результати доводять ефективність підходів у діяльності СБУ під керівництвом Баканова.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close