АктуальноВсі новиниГоловне в Україні

Cепаратисти блокують відновлення моста в Станиці Луганській – штаб ООС

Українська сторона почала підготовчі роботи з ремонту дорожнього полотна в районі моста.

Українська сторона не змогла почати відновлення зруйнованої частини моста в Станиці Луганській через зрив початку робіт сепаратистами. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у четвер, 5 вересня.

Відзначається, що сьогодні планувалося проведення підготовчих робіт з відновлення моста. Однак сепаратисти через представників ОБСЄ повідомили про відсутність офіційної особи, яка могла б прийняти відповідне рішення з приводу початку робіт. Також вони заявили про відсутність інструкцій і детального плану будівництва.

У свою чергу, українська сторона продемонструвала спостережній місії ОБСЄ готовність до початку запланованих робіт. Спостерігачі зафіксували факт зриву ремонтних робіт зруйнованої частини моста.

Зараз, аби не втрачати час, українська сторона почала підготовчі роботи з ремонту дорожнього полотна.

Раніше на цьому тижні стало відомо, що українська сторона завершила роботи з демонтажу фортифікаційних споруд в районі моста через річку Сіверський Донець у Станиці Луганській. При цьому роботи під мостом не почалися через відсутність гарантій безпеки від “ЛНР”. Також повідомлялося, що біля моста в Станиці Луганській виявили понад 700 боєприпасів.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close