Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що через агресію Російської Федерації українська економіка втратила від 50 до 150 млрд доларів.

Джерело: Facebook-сторінка міністра

Пряма мова: “Надам статистику про втрати економіки від Російської агресії. Прямі втрати в 2014-2015 роках склали 15-20% ВВП. За оцінками, загальні втрати складають від 50 до 150 млрд доларів (наприклад, Андерс Аслунд дає оцінку біля 100 млрд).

А оцінка залишкової вартості об’єктів нерухомого державного майна на непідконтрольних територіях (Крим+Донбас) складає близько 85 млрд грн”.

Деталі: Зокрема, Милованов пише, що:

  • на території АР Крим та м. Севастополя зареєстровано 57,7* тис. об’єктів нерухомого державного майна залишковою вартістю 46 млрд. грн.
  • на території Донецької області – майже 120* тис. об’єктів нерухомого державного майна залишковою вартістю 33 млрд. грн.;
  • на території Луганської області – майже 70* тис. об’єктів нерухомого державного майна залишковою вартістю 23 млрд. грн.

Міністр додав, що за оцінками Фонду держмайна близько 70 % держактивів на території Донецької та Луганської областей розташовані на непідконтрольних територіях.

Ми в соціальних мережах