[multilanguage_switcher]

Україна – одна з найбільших країн Європи. Та навіть у час коли у країні не проводять пісенний конкурс Євробачення, Україна має що запропонувати туристам.

Політичні, економічні та територіальні конфлікти, з якими Україна зіткнулася останнім часом зробили свою справу і країна стала на шлях  національного усвідомлення своєї автентичності, відходячи від пострадянського впливу Росії та вертаючись до євроінтеграції. Однак, ці труднощі не завадили Україні бути привабливим туристичним курортом для відвідувачів з усього світу.  І хоча окремі регіони зараз закриті для туристів через конфлікт з сепаратистами, більшість регіонів має сприятливий клімат для бізнесу та інвестицій.

 Мегаполіси, стародавні замки, приголомшлива природа, різноманітність ландшафтів та доброзичливе ставлення українців допомагають створити особливу атмосферу, незалежно від труднощів, що спіткали країну.

Відсутність масового туризму надає Україні шарм та автентичність, якої так бракує туристичним центрам світу.

Ми знайшли 11 місць які змусять вас закохатися у цю східноєвропейську країну.

 ЛЬВІВ

Львів вважається культурною столицею України, і саме тут зосереджена найбільша кількість Європейської архітектури в усій країні.

Відновлене ЮНЕСКО Старе місто приваблює вузькими вулицями, старовинними церквами, прекрасними музеями та чарівною атмосферою.

Затишний та спокійний Львів пропонує туристам багато тематичних закладів, нічних клубів та насичене нічне життя.

Незалежно від пори року, Львів завжди залишається привабливим місцем для туристичного відпочинку.

ЧЕРНІВЦІ

Чернівці отримали негласну назву – маленький Відень, через велику австро-угорську архітектурну спадщину.

Перлина західної України, місто відоме завдяки Чернівецькому Університету, що охороняється ЮНЕСКО.

Прихильники архітектури стилю модерн мають можливість насолодитися елегантними фресками та вражаючими інтер’єрами Чернівецького художнього музею (Театральна площа, 10, м. Чернівці), а любителі романтики будуть у захваті від прогулянки вулицями маленького Відня.
З історією мультикультуралізму і постійної зміни юрисдикції, місто є одним з найцікавіших місць в країні.

СОФІЇВСЬКИЙ ПАРК, УМАНЬ

Одним з найбільш яскравих прикладів європейського ландшафтного дизайну, починаючи з початку ХІХ-го століття, Софіївка є унікальною української природною пам’яткою. Парк був заснований польським шляхтичем Станіславом Потоцьким як подарунок на день народження його дружині Софії.
Парк наповнений водоспадами, озерами, скульптурними ансамблями, фонтанами, старовинними гротами та штучними руїнами. Це ідеальне місце, щоб насолодитися прогулянкою в оточенні природної краси.

КИЇВ

Столиця України, динамічне місто сповнене золотими куполами церков, довгою і багатою історією, еклектичною архітектурою і невпинністю міського життя.

Київ – одне з найвідоміших міст в Східній Європі і його визначні пам’ятки включають в себе два об’єкти всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Києво-Печерській Лаврі (Печерська Лавра) і Софійського собору.
Київ також відомий завдяки Андріївському узвозу, вулиці яка стала збірником Української культури та фольклору.

МУКАЧЕВЕ

Цей чарівний куточок у західній частині Закарпатської області має компактно розташоване старе місто, сповнене австро-угорської архітектури.

Чарівні старовинні замки не залишать байдужим навіть найвибагливішого туриста.

Мукачеве також є прекрасною відправною точкою для вивчення природних чудес Карпатських гір, в тому числі озера Синевир і мальовничого водоспаду Шипіт.

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Відоме як місто музеїв, Переяслав -Хмельницький знаходиться за 50 км від Києва, налічує мінімум 24 місця, сповнених історичними артефактами.

Серед них Музей хліба, Музей рушника, Музей космосу, Музей українського національного одягу. Але серед них найбіль вражає Музей народної архітектури та побуту, що пропонує унікальну колекцію експонатів від давніх часів і до сьогодні.

ХАРКІВ

Перша столиця України, місто студентів, багате атмосферними ресторанами та барами.

У Харкові багато музеїв, що повною мірою відображають історію та життя Слобожанщини.

Площа Свободи-найбільша в Європі, та сьома за розміром в світі, а Держпром-перша бетонна будівля міста, ілюструє статтю “Конструктивізм” у Всесвітній архітектурній енциклопедії. Побудована у 1928 році, будівля стала найбільшим бетонним структурним об’єктом того часу у світі.

ЧЕРНІГІВ

Чернігів є одним з найстаріших міст України, яке раніше було процвітаючим і важливим центром середньовічної Русі – першої східнослов’янської держави.
Саме тут можна знайти унікальні приклади середньовічної слов’янської церковної архітектури і одну з найстаріших церков в Україні – Преображенський собор, який був збудований у ХІ-му столітті, прикрашений приголомшливими фресками і старовинними інтер’єрами.
У Чернігові зосереджена третина всіх історичних пам’яток періоду домонгольської навали Східної Європи.

ОДЕСА

 Один з найбільших морських портів і торгових центрів України з красивою історичною частиною міста, Одеса має безліч скарбів які чекають туристів.
Центральна частина міста багата на визначні пам’ятки, тому любителі архітектури можуть помилуватися прекрасними палацами у яких унікально поєднуються різні архітектурні стилі.
Для любителів моря, Одеса пропонує кілометри пляжів Чорного моря і безліч розваг, протягом дня і ночі.

УЖГОРОД

Це маленьке місто, що на кордоні зі Словаччиною належало п’яти різним країнам протягом останніх 100 років.
Його історичні скарби можна побачити у самому серці міста, де ви знайдете будівлі чеського функціоналізму, що стоять поряд із класичними угорськими маєтками або православними, католицькими та греко-католицькими церквами.
Ужгород є центром Закарпатської області, і через гірський прохід Карпат туристи можуть легко дістатися з основних центральних міст Європи.

 КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Якщо вам до вподоби мальовничі краєвиди та стародавні фортеці – ви закохаєтесь у Кам’янець-Подільський.
Це невелике містечко в західній частині країни зберегло одну з найбільш захоплюючих фортець у Східній Європі. Місто велично підноситься на острові, оточеному каньйоном і річкою Смотрич. Крім фортеці, Кам’янець-Подільський відомий фестивалем повітряних куль, який зазвичай проводиться в кінці весни, та рицарськими турнірами, які проводять у фортеці.