[multilanguage_switcher]

Ректор університету вісімнадцятого березня в м. Чанаккале (ÇOMÜ) професор, доктор Юджель Аджер відвідав одеський національний університет ім. І. Мечнікова.

Ректор, професор, доктор Юджель Аджер приїхав до Національного університету ім. Мечникова на запрошення ректора одеського університету професора, доктора Ігоря Коваля. В результаті зустрічі керівники двох вузів домовились про вдосконалення відносин між університетами.

В одеському національному університеті ім. І. Мечнікова відбудеться  XIV. конференція Міжнародної асоціації досліджень в галузі соціальних наук. Професор Глебов Віктор Вікторович, який розповідав ректору ÇOMÜ  Юджелю Аджеру про Інститут соціальних наук в   національному університеті ім. І. Мечнікова сказав, що в інституті серед іноземних мов,після англійської мови найбільш необхідною мовою є турецька. Юджел Аджер розповів студентам, які навчаються на факультеті міжнародних відносин та турецької мови про університет вісімнадцятого березня в м. Чанаккале  (ÇOMÜ). Заплановано візит групи студентів до  ÇOMÜ, а також надання підтримки факультету турецької мови. Генеральний консул Турецької Республіки в Одесі Уфук Тогрул очікує від ректора   ÇOMÜ  Юджела Аджера “звіту” про проблеми з турками та навчанням, що існують в регіоні. Також він сказав, що покращення відносин між університетами буде позитивним вкладом у розвиток відносин між двома країнами.

http://www.bogazgazetesi.com.tr/haber/3971-rektor-acer-odessa-national-i-mechnikov-universitesinde%20%20class=