АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

Росія протягом чотирьох років не виконує Мінських угод – посольство США

Росія продовжує розпалювати створені нею гуманітарну, економічну та екологічну кризи на Донбасі і протягом чотирьох років постійно не дотримується Мінських угод.Про заявило посольства США в Україні у Twitter.

“Протягом останніх 4 років, що минають сьогодні з моменту підписання Тристоронньою контактною групою Комплексу заходів з виконання Мінських угод, Росія постійно не дотримується цих угод”, – зазначається у заяві.

У Посольстві наголосили, що Росія мусить припинити розпалювати створені нею гуманітарну, економічну та екологічну кризи, звільнити українських в’язнів, відвести озброєння та війська, здійснити негайне та всеосяжне припинення вогню.

Росія ініціювала скликання 12 лютого засідання Радбезу ООН щодо ситуації в Україні під приводом четвертої річниці підписання Мінських угод. Речник Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко у коментарі заявив, що її справжня мета – відволікти увагу від спеціального засідання 20 лютого, присвяченого п’ятій річниці агресії проти України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close