АктуальноВсі новини

Ситуація на Донбасі далека від урегулювання – Меркель

Канцлер ФРН наголосила, що на Донбасі спостерігається хитка стабільність.

Канцлер Федеративної Республіки Німеччина Ангела Меркель заявляє, що ситуація на Донбасі далека від урегулювання.

Про це вона сказала під час виступу на Мюнхенській конференції з питань безпеки.

“У 2014 році відбулася анексія Криму, яка була чітким порушенням міжнародного права. Президент України Петро Порошенко присутній тут і нагадає нам, що пізніше відбувся напад на східну Україну. Там існує зараз щось на зразок хиткої стабільності, заради якої ми працювали дуже наполегливо, погодивши Мінську угоду. Ми намагаємося разом з Францією працювати для урегулювання, але ми далекі від цього, якщо чесно”, – заявила Меркель.

Нагадаємо, у Мінську 12 лютого 2015 року відбулися переговори з врегулювання кризи на Донбасі за участю президента України Петра Порошенка, президента Франції Франсуа Олланда, канцлера ФРН Ангели Меркель і президента РФ Володимира Путіна.

За підсумками переговорів було затверджено комплекс заходів, спрямованих на імплементацію Мінських домовленостей, досягнутих у вересні 2014 року.

Крім того, ухвалено декларацію лідерів України, Франції, Німеччини і РФ на підтримку цих заходів.

Серед іншого, домовленості, досягнуті «нормандською четвіркою», передбачають припинення вогню на сході України, відведення всього важкого озброєння з української території. Також передбачений обмін і звільнення всіх заручників, проведення місцевих виборів на Донбасі.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close