АктуальноВсі новиниГоловне у Світі

У Канаді випустили монету у вигляді української писанки

Четверта за рахунком “писанка” серед канадських монет має номінал 20 доларів і буде продаватися за 130 доларів.

Кольорова срібна монета у формі української писанки була випущена королівським канадським монетним двором. Про це повідомляється на сайті Королівського канадського монетного двору.

Монета стане вже четвертою “писанкою” в колекції канадського монетного двору. Цього разу вона буде присвячена величезному пам’ятнику українській писанці, встановленому в канадському місті Вегревіль в провінції Альберта.

“У східній частині міста Вегревіль розміщений символ гармонії у формі яйця. 2300-кілограмова писанка – це присвячений сторіччю Королівської канадської кінної поліції монумент. Це чудо комп’ютерного дизайну виконане в кольорах, які шанують світ, історію і традиції. Наша четверта писанка – це зменшена версія всесвітньо відомого вегревільського українського пасхального яйця”, – йдеться в описі монети на сайті.

На реверсі монети будуть нанесені кольорові візерунки, а на аверсі – профіль королеви Єлизавети II. Монета викарбувана з 31,82 гр чистого срібла і має номінал в 20 канадських доларів. У продаж монета надійде 5 лютого, а загальний наклад складе 5 тисяч штук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close