[multilanguage_switcher]

Польського журналіста вдарили в обличчя під час зйомки шоу на російському телеканалі після його заяви під час дебатів про те, що «укрїнці хочуть жити як нормальні люди, а не у ла**ні як росіяни»

  • Заява яку зробив Томаш Мацейчук викликала гнів у студії
  • Цей фрагмент не показали по телебаченню, але відео було оприлюднене на YouTube
  • Коментар був зроблений під час дискусії про середній заробіток
  • Журналіста вдарив колишній український депутат Ігор Марков

 

Бійка спалахнула у російській телевізійній студії коли польського журналіста Томаша Мацейчука вдарили в обличчя за слова, що «росіяни живуть в ла**ні». Незважаючи на те, що цей фрагмент не показали по телебаченню, зйомка бійки потрапила у мережу і викликала хвилю обуренню.

Розлючений ведучий Роман Бабаян кинув папером в обличчя журналіста, при цьому сказавши що саме поляки живуть у лай**ні. Вдарив журналіста пізніше Ігор Марков, який у 2012 року був депутатом в українському парламенті. Бійка розв’язалась під час дебатів про середній рівень заробітної платні в Росії, коли Мацейчук відзначив, що російськи робітники отримують менше, ніж їх колеги у Румунії чи Латвії.

Саме після заяви, що росіяни живуть у лай**ні велика група людей разом з ведучим та Ігорем Марковим накинулися на Томаша, з вимогами щоб він залишив студію.

Польський журналіст в свою чергу сказав, що його зауваження було не більш образливе за коментарі росіян, які вони часто роблять про поляків, литовців, латишів і естонців.

Потім він отримав удар від Маркова.

У державних ЗМІ Росії  подія була представлена в якості ще одного інциденту, пов’язаного з русофобією.

Посилання на оригінальне джерело : http://www.dailymail.co.uk/news/article-3967378/Polish-journalist-PUNCHED-face-Russian-TV-telling-debate-panel-Ukrainians-want-live-like-normal-people-not-s-like-Russians.html