Данія розробляє 5-річну стратегію щодо підтримки реформ в Україні, зокрема, у сферах децентралізації, боротьби із корупцією.

Про це, як повідомили у прес-службі Кабінету міністрів, заявив міністр закордонних справ Данії Андерс Самуельсен на зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. За словами глави МЗС Данії, уряду України вдалося домогтися значного поступу у справі реформ. Він також повідомив, що данська сторона координуватиме проект підтримки боротьби з корупцією в Україні у рамках програми «Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу».

 «Данія також розробляє середньострокову 5-річну стратегію щодо продовження підтримки реформ в Україні у сферах децентралізації, боротьби із корупцією, енергетики, державного управління», – цитує прес-служба Кабміну главу данського МЗС.

Своєю чергою Гройсман подякував Королівству Данія за всебічну підтримку України щодо протистояння російській агресії та поінформував про ситуацію на Донбасі. Прем’єр-міністр також підкреслив важливість підтримки Данією заходів уряду стосовно проведення реформ в Україні, зокрема у сфері боротьби з корупцією та енергетики.

“Для нас співпраця і дружні стосунки з Данією є винятково важливими. Ми їх дуже цінуємо”, – наголосив Гройсман. Глава МЗС Данії зауважив, що Королівство продовжує підтримку України, засуджуючи незаконну анексію Криму Росією та порушення нею територіальної цілісності і суверенітету України. «Окремо сторони торкнулися питання забезпечення енергетичної безпеки в Європі, зокрема у контексті будівництва газопроводу “Північний потік-2”, – йдеться у повідомленні.

Посилання на оригінальне джерело : http://www.unian.ua/politics/1750606-daniya-rozroblyae-strategiyu-schodo-pidtrimki-reform-v-ukrajini.html