АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

Данилюк проінспектував зону ООС

Секретар РНБО, зокрема, ознайомився з ходом будівництва мосту в Станиці Луганській і обговорив нагальні питання підготовки військових частин до зими.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк заслухав інформацію про ситуацію на ділянках розведення військ, обговорив нагальні питання підготовки військових частин до зимового періоду та плани щодо посилення обороноздатності нашої держави, повідомляє прес-служба відомства в середу, 25 вересня.

Данилюк також відвідав Станицю Луганську, де ознайомився з ходом будівництва нового мосту і роботою пропускного пункту. З головою райдержадміністрації Юрієм Золкіним обговорили умови перетину і роботу служб, задіяних у контролі переходу лінії розмежування.

“Щодня понад 10 тисяч осіб переходять цей міст, ризикуючи власним здоров’ям і життям. Відновлення мосту має відбутися в найкоротші терміни”, – повідомив Данилюк.

Також Секретар РНБО України відвідав Золоте.

Напередодні Данилюк повідомив, що Україна не буде скорочувати витрати на армію. Після закінчення військових дій Україна повинна продовжувати розвивати армію, а також реформувати ключові органи безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close