АктуальноВсі новиниГоловне у Світі

Держдеп хоче ввести санкції проти спецслужб РФ і найбільших військових заводів Росії

Держдепартамент США в четвер, 26 жовтня, передав Конгресові перелік російських компаній і організацій, щодо яких можуть бути введені санкції.

 

Як передає УНІАН, у список включені найбільші російські підприємства, пов’язані з оборонною промисловістю: “Калашников”, “Уралвагонзавод”, “Рособоронэкспорт”, “МИГ”, “Сухой”, “Туполев”, “Ижмаш”, “Ростех”, “Вертолеты Росии” і інші.

Перелік, підписаний держсекретарем США Рексом Тиллерсоном, не означає автоматичне поширення санкцій на всі вказані компанії, а є пропозицією відомства щодо визначення таких підприємств.

Він може піддаватися змінам і доповненням. Включені в чорний перелік і силові відомства Росії: Федеральна служба безпеки (ФСБ), Служба зовнішньої розвідки (СЗР), Головне управління Генштабу (колишнє ГРУ).

Робота над визначенням кола російських громадян і організацій, які підпадають під нові американські санкції, повинна була бути завершена до 1 жовтня, проте Держдепартамент оголосив про вимушену затримку.

“Це досить складно і може зайняти деякий час”, – пояснила тоді представник відомства. Законопроект про посилення санкцій щодо Росії, Ірану і Північної Кореї, який був схвалений Палатою представників і Сенатом Конгресу США, президент країни Дональд Трамп підписав 2 серпня. Наприкінці вересня Вашингтон повідомив, що нові санкції наберуть чинності 28 листопада поточного року.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close