Головне в Україні

“ДНР” знову відклала обстріл споруд ЗСУ

Сепаратисти вже тиждень загрожують обстріляти позиції військових у селища Шуми нібито через порушення умов перемир’я.

Самопроголошена “ДНР” знову відклала анонсований обстріл українських позицій навколо селища Шуми під Горлівкою, нібито зведених у порушення перемир’я.

У так званому “МЗС ДНР” запропонували провести засідання Тристоронньої контактної групи в середу, 9 вересня, щоб обговорити дану ситуацію. 

Раніше сепаратисти погрожували обстріляти позиції військових після 10:00 9 вересня. У Донецьку заявляють, що кілька разів зверталися до СММ ОБСЄ із закликом провести моніторинг українських позицій у районі селища Шуми. 

“Вчора ми направили додаткові матеріали, що підтверджують факт проведення українською стороною після 22 липня 2020 року робіт зі створення нових траншів у районі населеного пункту Шуми. Однак до теперішнього часу представники даної міжнародної організації не врахували спрямовані нами дані, посилаючись при цьому на відомості зі своїх звітів”, – заявили в “ДНР”. 

Раніше в ОБСЄ заявили, що, починаючи з 5 липня, змін на позиціях ЗСУ в районі Шумів не було. 

Нагадаємо, глава “ДНР” Денис Пушилін погрожував віддати наказ на знищення позицій військових, якщо ЗСУ до 3 вересня не нададуть акт про усунення зведених споруд на лінії зіткнення.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close