АктуальноВсі новиниУкраїна

Донецьку і Луганську області обмежать на в’їзд і виїзд

Задля протидії поширенню коронавірусу у Луганській і Донецькій областях вводиться обмеження на в’їзд і виїзд з 8 ранку 28 березня, а потрапити туди зможуть лише ті, хто забезпечує діяльності регіону.  

Джерело: пресслужба ООС

Дослівно ООС: “З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції з 8:00 28 березня вводиться обмеження щодо перетину лінії проведення операції Об’єднаних сил зі сторони Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей”.

Деталі: Дозвіл на виїзд та в’їзд до району проведення ООС надаватимуть тільки тим громадянам та транспортним засобам, які здійснюють логістичне забезпечення життєдіяльності регіону.

У коментарі “Українській правді” Ковальчук уточнив, що на лінії проведення ООС хотіли б облаштувати аналог “контрольних пунктів в’їзду виїзду” і підтвердив, що у повідомленні ООС йдеться про обмеження в’їзд і виїзд на територію Донецької і Луганської областей.

За його словами, кожен окремий випадок на лінії перетину розглядатимуть окремо, однак пенсіонерам радитимуть утриматися від поїздок та повернутися у домівки.

Ковальчук додав, що обмеження не стосуватимуться тих, хто забезпечує життєдіяльність регіону та окремі категорії людей. Зокрема, журналістів, котрі мають відповідну акредитацію. 

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close