[multilanguage_switcher]

Президент Реджеп Таїп Ердоган після налагодження стосунків з Росією, вперше зустрівся з Президентом України Петром Порошенком.

 На полях Генасамблеї ООН в Нью-Йорку Ердоган продовжив зустрічі із світовими лідерами. Президент Ердоган зустрівся у Нью-Йорку із Президентом України Петром Порошенком. На першій зустрічі з Порошенком після налагодження стосунків з Росією були присутні також міністр енергетики Берат Албайрак та міністр зовнішніх справ Мевлют Чавушоглу. Зустріч відбулася за відсутності преси.

 Стратегічна гнучкість у торгівлі

 Офіційна сторінка глави держави повідомляє, що лідери двох держав обговорили стан виконання домовленостей, досягнутих у ході засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Туреччиною, зокрема у сфері лібералізації торгівлі. Сторони відзначили інтенсивність двостороннього порядку денного і підтвердили прагнення до подальшого поглиблення стратегічного партнерства.

 Будуть створені спільні робочі групи

 Президент України також запросив турецькі компанії взяти участь у приватизації українських підприємств. Співрозмовники домовилися про проведення найближчим часом українсько-турецької робочої групи з питань енергетики.

«Прихильність Ердогана до Криму не зміниться»

Крім того, Ердоган підкреслив, що відновлення діалогу з Росією не вплине на позицію Туреччини щодо невизнання анексії Криму і засудження порушення прав кримських татар.

Оригінальний текст: http://www.haberler.com/erdogan-ukrayna-lideri-porosenko-ile-gorustu-8790142-haberi/