АктуальноВсі новини

Фракція Тимошенко перейшла в опозицію

Голова фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що її фракція переходить в опозицію до влади.

Джерело: брифінг Тимошенко 13 листопада після голосування у першому читанні за законопроєкт про ринок землі

Пряма мова Тимошенко: “Наша команда заявляє про перехід партії “Батьківщина” в опозицію до політики знищення України, в опозицію до політики продовження епохи бідності.

Ми оголошуємо опозицію проти розпродажу з молотка всіх стратегічних об’єктів власності України, в тому числі землі. Ми не поділяємо таку політику”.

Деталі: За її словами, “Батьківщина” планує подати подання до Конституційного суду задля роз’яснення 13 статті Конституції, де говориться про те, що українська земля – власність українського народу.

Вона додала, що подання уже направили у КС. Крім того, Тимошенко заявила, що оскаржить у суді прийняття закону у першому читанні, бо воно відбулося з порушеннями регламенту.

Крім “Батьківщини” в опозиції до влади знаходяться фракції “Європейська солідарність”, “Опозиційна платформа – За життя”.

Під час розгляду парламенту законопроєктів про ринок землі, Тимошенко виступала проти. Вона заявляла, що у пропонованому законі не урегульовано питання про продаж землі українцям із подвійним громадянством.

Також Тимошенко бентежить дозволена межа продажу землі в одні руки – 200-210 тисяч гектарів. На думку політика, прийняття ринку землі, зробить Україну – “країною третього світу”.

Що було раніше: 13 листопада Верховна Рада у першому читанні проголосувала за проєкт закону №2178-10 від “Слуги народу” щодо продажу сільськогосподарської землі.

Законопроєкт підтримали лише нардепи від “Слуги народу” – 227 нардепів і 13 позафракційних парламентарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close