[multilanguage_switcher]

Павло Солох під час візиту в Київ зазначив, що держави-учасниці НАТО зацікавлені в досвіді України, отриманому внаслідок збройного конфлікту на Донбасі.

         Глава Бюро національної безпеки Польщі зустрівся з президентом України Петром Порошенком, секретарем Ради безпеки й оборони Олександром Турчиновимм, а також міністром оборони Степаном Полтораком. Також він взяв участь у 13 Міжнародній виставці «Зброя і безпека».

         В ході зустрічі на обговорення виносились питання що стосуються ситуації на Донбасі, двохсторонньої співпраці в військовій та військово-технічній сферах, в тому числі і функціонування литовсько-польсько-української бригади LITPOLUKRBRIG.

         «У нас є багато цікавих і перспективних проектів в сфері оборони, що стосуються питань виготовлення зброї та військової техніки, які дозволяють підвищити обороноздатність Польщі та України», – повідомив Олександр Турчинов після зустрічі з Павлом Солохом.

         «Нашою метою є досягнення спільної точки зору та розуміння майбутнього, а також те, щоб питання, пов’язані з Україною, не були забуті на форумі міжнародної політики, і щоб було зрозуміло, що питання безпеки України — це також питання безпеки Польщі та балтійських країн, тобто так званого східного блоку НАТО», – додав Павло Солох.

Посилання на оригінальне джерело : http://www.polukr.net/blog/2016/10/szef-bbn-krajom-nato-potrzebne-sa-doswiadczenia-ukrainy-wyniesione-z-konfliktu-na-donbasie/