НАБУ

Главі НАБУ виписали штраф у розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 гривень з конфіскацією подарунків.

Директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника 13 грудня внесли до Єдиного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, йдеться на сайті реєстру.

Підставою для внесення Артема Ситника до реєстру корупціонерів стала постанова Рівненського апеляційного суду, який не задовольнив апеляційну скаргу захисту і визнав його винним у скоєнні адміністративного правопорушення. Йдеться про порушення встановлених законом обмежень щодо отримання подарунків (ч. 1 ст. 172-5 КУпАП).

Відповідно до закону Ситнику виписали штраф в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн з конфіскацією подарунків у дохід держави.

Раніше Рівненський апеляційний суд визнав голову Національного антикорупційного бюро Артема Ситника винним у правопорушенні, пов’язаному з корупцією.

Ідеться про незадекларований елітний відпочинок, який Ситник “забув” вказати в своїй декларації. Глава НАБУ відпочивав в елітному мисливському угідді в Рівненській області.

Ми в соціальних мережах