АктуальноВсі новиниГоловне у Світі

Головними темами саміту G7 стали Росія і Китай

Міністри закордонних справ Великої сімки провели зустріч вперше за два роки. Три години з п’яти присвятили РФ і КНР.

Напередодні в Лондоні відбулася зустріч глав МЗС G7, головною темами якої стали Росія і Китай. Про це повідомив високопоставлений представник Держдепартаменту, пише Інтерфакс.  

“Ми почали о 8:45 ранку і провели півторагодинне обговорення Китаю, а потім більш дрібні сесії, 30-хвилинні сесії щодо М’янми, Лівії, Сирії, 1,5 години щодо Росії, включаючи рішення проблем України і Білорусі; 30 хвилин – Афганістану. На цьому завершилося засідання міністрів”, – заявив чиновник.  

Як уточнює прес-служба Держдепу, особливу увагу на зустрічі приділили ситуації в Україні, а також її відносинам з РФ.  

“Дивлячись на Україну, наприклад, де ми всі згодні і солідарні з Україною проти російської агресії, яка представляє собою зовнішню загрозу, з якою вони стикаються, вони також стикаються і з внутрішньої агресією через корупцію і проблеми просування в процесі реформ”, – зазначив представник Держдепу.  

У Держдепі вкотре підкреслили, що США хочуть стабільних і передбачуваних відносин з РФ.  

“Ми не намагаємося загострити ситуацію, але ми відповімо на їх безрозсудну і агресивну поведінку. І, як ви бачили, ми отримали сильну підтримку з боку партнерів і союзників у тому, що стосується нашої реакції на дії Росії”, – додали в Держдепі.

Теги
Close