В Укрзалізниці крадуть майже на всьому. Кінця і краю цьому не видно, стверджує прем’єр-міністр.

Уряд найближчим часом прийме рішення про зміну керівництва Укрзалізниці через зловживання її менеджменту. Про це в ефірі Сніданку з 1+1 повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук в п’ятницю, 15 листопада.

“Ми будемо приймати щодо цього кадрові рішення найближчим часом, оскільки продовжувати працювати так, як вони зараз працюють, неможливо. Головна претензія до них – корупція в Укрзалізниці, на жаль, триває. Вона там абсолютно дика, крадуть майже на всьому. Кінця і краю цьому не видно. Якщо менеджмент, керівництво займається своїми кишенями, а не тим, як йдуть справи в Укрзалізниці, то нормальної роботи і не буде”, – поскаржився Гончарук.

Він також додав, що Укрзалізниця “дуже неефективна і збиткова”. Зокрема, за його словами, “майже щодня горять локомотиви, в ручному управлінні вагони, окремі чиновники, диспетчери відправляють вагони не туди, де це найбільш потрібно, а туди, де їм вигідніше, де їм заплатили”.

Прем’єр заявив, що це “точно слід припинити”.

Нагадаємо, напередодні в центрі Києва біля будівлі Офісу президента мітингували кілька тисяч працівників залізниці. Вони вимагали звільнити главу Укрзалізниці, не допустити приватизації компанії і підвищити зарплати.

В Офісі президента пообіцяли врахувати інтереси працівників залізниці під час реформи галузі.

Ми в соціальних мережах