АктуальноВсі новини

Гончарук нагородив орденами трьох британських депутатів

Український прем’єр перебуває у Лондоні, де бере участь в інвестиційному саміті ЄБРР.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час візиту до Великобританії вручив за указом президента держнагороди трьом британським парламентаріям – ордени За заслуги III ступеня. Про це він повідомив у Facebook.

“Ці нагороди є символом глибокої вдячності українців за принципову позицію в підтримку суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України, яку парламентарії підтвердили і своїми діями”, – зазначив Гончарук.

Він надав коротку інформацію про британських депутатів, удостоєних українських державних нагород.

Джон Віттінгдейл – голова Багатопартійної парламентської групи дружби з Україною, завдяки якому питання України було на порядку денному британського парламенту. Неодноразово бував на Донбасі.

Полін Летем протягом десятиліть вимагає визнати Голодомор 1932-1933 геноцидом українського народу і включити тему Голодомору в шкільну програму.

Мік Антонів був ініціатором і автором резолюції Комітету ЄС з питань регіонів, в якій засуджувалася анексія Криму.

Зазначимо, Гончарук перебуває в Лондоні, де бере участь у першому інвестиційному саміті Європейського банку реконструкції та розвитку для країн-членів Східного партнерства.

Нагадаємо, перед поїздкою до Британії Гончарук провів засідання Кабміну, на якому розглядалися питання щодо євроінтеграції України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close