Прем’єр-міністр написав у Facebook, що цим вчинком хоче “розвіяти будь-які сумніви в повазі та довірі президенту”.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку. Про це він повідомив у Facebook в п’ятницю, 17 січня.

Гончарук перерахував досягнення на посаді глави уряду, а також написав про свою повагу і подяку Зеленському. Гончарук стверджує, що заявою про відставку хоче “розвіяти будь-які сумніви в повазі та довірі президенту”.

“Я прийшов на посаду – виконувати програму Президента. Він є для мене взірцем відкритості та порядності. Однак, щоб прибрати будь-які сумніви на нашу повагу і довіру до Президента, я написав заяву про відставку і передав її Президенту з правом внесення у Парламент. Він – людина, якій українці висловили безпрецедентну довіру. І він має повне право оцінювати ефективність кожного члена своєї команди, який змінює країну”, – написав Гончарук.

Гончарук також висловився про “злиті” в мережу записи його розмов з урядом і заявив, що видимість його неповаги до Зеленського вигідна “багатьом групам впливу”.

“Їхній (записів – ред.) зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо Президента, який є нашим політичним лідером. Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків, вигідно, щоб так виглядало. Але це неправда”, – написав Гончарук.

В офісі президента вже прокоментували заяву Гончарука.

“Президент України отримав подане Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком прохання про відставку. Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс Президента України повідомить окремо”, – повідомили в ОП.

Ми в соціальних мережах