За словами прем’єр-міністра Олексій Гончарука залучити більше інвестицій в Україну допоможе судова реформа, концесійні інфраструктурні проєкти та спроможні муніципалітети і громади.  

Про це він розповів в у спеціальному випуску The Report Company у співпраці з Newsweek, передає урядовий портал.

Прем’єр виділив три головні стратегії для поліпшення інвестиційного клімату в Україні:

верховенство права, яке гарантуватиме захист прав інвесторів.

“Як і в інших пострадянських країнах, у нас існують групи впливу, які використовували судову систему як зброю у своїх війнах один проти одного. Ці групи озброювали суди. Відтак, встановлення верховенства права є необхідною умовою залучення інвестицій в Україну.

…Я вважаю судову реформу головним завданням, і ми готові її виконати.”, – підкреслює очільник уряду.

– цікаві інфраструктурні проекти, зокрема і на основі державно-приватного партнерства

“Ми вважаємо, що декілька вагомих завершених проектів зможуть надіслати правильний меседж назовні. Лише за два місяці роботи Уряду ми вже встигли провести закон про державно-приватне партнерство (ДПП), і це лише початок. Ці проекти також слугуватимуть майданчиком для тестування змін, які слід здійснити. Сподіваємось, що це зміцнить бренд України”, – наголошує прем’єр.

муніципальні проекти, де спроможні громади повинні стати реальними агентами змін.

“Найближчим часом ми завершимо реформу децентралізації і до наступного року ми плануємо мати спроможні муніципалітети та громади, здатні залучати інвесторів за сприятливих умов”, – резюмує Гончарук.