АктуальноВсі новини

Гройсман доручив знайти гроші на парад

Прем’єр підтримує ініціативу президента виділити гроші на премії військовим, але вважає, що парад у День незалежності потрібно провести.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні Кабміну в середу, 10 липня, доручив Мінфіну і Міноборони знайти додаткові кошти для проведення військового параду на День незалежності.

“Хочу доручити сьогодні міністру фінансів, міністру оборони від імені уряду ретельно порахувати вартість проведення параду, джерела фінансування. У мене є думки з приводу того, де ми знайдемо гроші не за рахунок соціальних виплат. Таким чином ми вирішимо два питання: перше – хорошу ініціативу про підвищення виплат, і друге – це проведення параду не за рахунок соціальних виплат. Ці пропозиції будуть направлені президенту, і він вже прийме остаточне рішення як Верховний головнокомандувач”, – зазначив Гройсман.

У той же час він заявив, що підтримує ініціативу президента Володимира Зеленського направити 300 млн гривень на премії військовим.

При цьому Гройсман вважає, що військовий парад також потрібно провести.

“Це буде парад гордості, доблесті, гідності нашого українського народу. Я вважаю, що під час цього параду мільйони українців зможуть показати свою повагу до наших героїв”, – підкреслив він.

Як повідомлялося, напередодні президент Володимир Зеленський заявив про скасування параду на День незалежності.

Ветерани запропонували замість скасованого параду провести в Києві Марш свободи.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close