Глава уряду прокоментував інформацію щодо намірів брати участь у наступних виборах до Верховної Ради.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман готовий співпрацювати з новообраним президентом Володимиром Зеленським після його інавгурації за умови відсутності ідеологічних розбіжностей. Про це у вівторок, 23 квітня, глава уряду сказав журналістам під час перевірки ходу будівельних робіт на ділянці траси М-06 Київ-Одеса.

“Я вважаю, що всі гілки влади повинні співпрацювати між собою – президент, парламент, уряд, тому що є одна мета. Для того, щоб приймати правильні й ефективні рішення. І, в принципі, люди обирають владу не для того, щоб вона, кожна гілка влади, встромляла одне одному палиці в колеса, а, щоб знаходити правильні рішення для розвитку країни. Ось і все. Далі все буде залежати від пріоритетів, поглядів, від консультацій, проведених між мною, президентом України, парламентом”, – сказав Гройсман.

Він запевнив у тому, що налаштований працювати і надалі на розвиток України. “І якщо не буде тут ідеологічних розбіжностей, я не бачу в цьому проблеми”, – зазначив Гройсман.

Прем’єр також прокоментував плани щодо намірів брати участь у наступних виборах до Верховної Ради.

“Сьогодні хочу підтвердити, що буду брати участь у парламентській кампанії. Вважаю, що потрібно запропонувати такі рішення, які зроблять Україну сильнішою”, – сказав Гройсман і додав, що про формат своєї участі в парламентських виборах повідомить пізніше.

Нагадаємо, вранці 23 квітня у Верховній Раді виступили з вимогами до Володимира Зеленського. Нардепи вимагають від новообраного президента розповісти про свої кроки на посаді глави держави.

Ми в соціальних мережах