АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

Гройсман обіцяє зростання зарплат у півтора разу

У 2021 році в середньому українці зароблятимуть 620 доларів, упевнений прем’єр. Зараз, за ​​даними Держстату, зарплата становить 385 доларів.

У 2021 році середня зарплата в Україні перевищить 16 тисяч гривень, прогнозує прем’єр-міністр Володимир Гройсман.”Уряд має чіткий орієнтир по середній зарплаті в Україні на 2021 рік. У доларовому еквіваленті це 620 доларів – абсолютно реальний показник, який допоможе збільшити мотивацію українців працювати на власну економіку”, – написав Гройсман у Twitter у вівторок, 14 травня.

Він також наголосив на важливості розвитку в Україні середнього класу, до якого мають бути дораховані учитель, лікар і робітник. Як повідомляє прес-служба Кабміну, Гройсман у вівторок підписав нову тристоронню Генеральну угоду з профспілками і роботодавцями, у якій уряд робить акцент на просування українського виробника на внутрішньому і зовнішньому ринках. Попередню тристоронню угоду було укладено урядом у серпні 2016 року.

Раніше в Кабміні заявили, що середня зарплата в доларовому еквіваленті досягла рівня 2013 року і становить 10 237 грн, або 385 доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close