Кабмін і Нафтогаз узгодили зменшення регульованої ціни на газ для населення на травень на 300 гривень за тисячу кубометрів.

Глава уряду Володимир Гройсман назвав “хорошим початком” зниження ціни на газ з травня і розраховує на подальше зниження. Про це він заявив у вівторок, 23 квітня, повідомляє Укрінформ.

“Я радий, що вистачило здорового глузду (Нафтогазу. – ред.) для того, щоб зробити заяву, що з 1 травня ціна на газ буде опущена на 300 гривень за тисячу кубів. Це гарний початок для подальших знижень, відповідно до зниження цін, яке відбувається на міжнародних ринках”, – сказав Гройсман. 

Він дорікнув Нафтогазу, що він нечесно використовує своє монопольне становище. 

“Коли вони як монополісти починають використовувати своє ексклюзивне становище і крутити цим питанням, враховуючи лише свої комерційні інтереси, то це ненормально”, – підкреслив прем’єр. 

Він додав, що надалі грати в піжмурки ні з ким не збирається. “Це другий раз, коли я поставив жорстку вимогу перед Нафтогазом. Третього разу не буде. Тому нехай працюють на країну і збільшують видобуток українського газу, нехай шукають дешевий газ по всьому світу, щоб українці отримали його дешевше”, – зауважив Гройсман. 

Раніше повідомлялося, що Кабмін і Нафтогаз узгодили зменшення регульованої ціни на газ для населення на травень до 8247 грн за тисячу кубометрів. 

Нагадаємо, Гройсман під загрозою відставки керівництва компанії зажадав від Нафтогазу зниження ціни на газ для населення з 1 травня.

Перед цим у Нафтогазі хотіли підняти ціну на газ для населення з 1 травня до 9,7-9,8 тисячі гривень за тисячу кубометрів.

Ми в соціальних мережах