АктуальноВсі новиниГоловне в Україні

Група «Ташакор» та Заслужений артист України Альберт Салтиков провели благодійний концерт в Борисполі на підтримку свого побратима Володимира Возбраного (відео)

У суботу, 20 червня в центрі Борисполя пройшов благодійний концерт легендарної групи «Ташакор» в якому взяв участь Заслужений артист України, відомий автор-виконавець Альберт Салтиков. Про це повідомляє Upmp.news.

Військові артисти зібралися для того, щоб підтримати свого побратима, учасника бойових дій в Афганістані Володимира Возбраного, який бореться з тяжкою хворобою. Група «Ташакор» за невеликий відрізок часу стала популярною в Україні та за її рубежем. Колишні воїни «Афганці» підібрали унікальний репертуар військово-патріотичних пісень, багато з яких пісні автора, Альберта Салтикова, а з 2014 року репертуар поповнився композиціями про війну на сході України, фактично це живий музичний літопис сучасності. Групу постійно запрошують до участі в обласних, міських, районних заходах, які проводять організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Члени колективу активно займаються військово-патріотичним вихованням молоді, волонтерською діяльністю, «Ташакор» регулярно відвідує бійців в зоні бойових дій на сході України.

Вокалісти провели понад 350 концертів по всій Україні, група бере участь у багатьох патріотичних фестивалях і заходах. Концерти проходили безпосередньо на бойових позиціях в сотнях метрів від лінії розмежування. Бійці АТО-ООС, незважаючи на побутові труднощі і будь-яку погоду завжди зустрічають групу з особливою теплотою. Виступи в різних підрозділах, проходять в обстановці душевного тепла і щирої солдатської вдячності. Кожна пісня зустрічається бурхливими оплесками. Бійці при спілкуванні просять артистів приїжджати частіше, адже для них моральна підтримка поряд з волонтерської допомогою завжди безцінна. Виконавська майстерність групи підкреслила Бориспільська громада, увінчавши виступ артистів бурхливими оплесками. У повітрі панувала атмосфера привітності, з яким приймали глядачі їх виступ.

Альберт Салтиков

Особливо варто відзначити виступ автора- виконавця, композитора Заслуженого артиста України Альберта Салтикова. У Альберта склалася дуже цікава доля,  професійний військовий, юрист, політик, благодійник, проте наперекір долі вирішив ступити на тернистий шлях співака. Альберт Салтиков каже, що напевно у кожної людини в душі є щось, чого ми б хотіли отримати від життя, але не завжди це виходить. Не у всіх, звичайно, але іноді приходить період, коли тобі вдається, або з’являється можливість втілити в життя те, що є у тебе в душі накипіло, залишивши все обмеження в минулому. У мене це вийшло саме так, – каже Альберт.

У військових людей, життя стабільне і обширне. Коли я вже став бізнесменом, а потім політиком, я собі зміг дозволити займатися музикою, відкрив студію, зібрав колектив і так з малого почав займатися новою, улюбленою справою – спочатку це було як хобі, а потім це справа перетворилася вже в систему, повністю поглинуло моє життя. Іноді жартома говорять, що звання «Заслужений» – це дрібниця, але цю дрібницю потрібно ще заслужити і бути гідним її. У мене є пісні фаворити які йдуть зі мною по життю – одна з перших моїх пісень, яку я присвятив своєму молодшому синові «Благодарю» «Города-дороги», «Офіцерська честь», потім з’явилися інші пісні, їх багато… Кожна пісня – це наше  життя.

Пісня народжується від душі, це не просто набір рим, слів, акордів. Написати одну сходинку і в неї вмістити років десять-п’ятнадцять свого життя, життя своїх знайомих – і коли ця строчка виходить, потім вже дописую куплети, приспів, мелодію шукаєш, аранжування робиш. Загалом, коли ця пісня виходить, то ти задоволений як дитина, бо вона вже є, вона вже живе. А далі вже залежить від глядача – як він її полюбить, як він її буде відчувати, чи знаходить себе в цих піснях – і тоді ти отримуєш величезне задоволення.

Завжди ми собі ставимо якісь пріоритети, завдання. В Україні вже п’ятий рік йде війна і зараз не той час, щоб можна дозволити собі відпочинок. Мої пісні смислові, дорослі, тим більше військові пісні – взяти хоча б «Іловайський котел». Цю пісню ніхто не слухає сидячи, все завжди встають, плачуть. Ось з такими піснями я і виходжу. Намагаюся додавати радості в життя і трошки світлого смутку.

На протязі 15 років, я багато разів на місяць даю концерти по всій Україні, але у мене вже в крові проводити благодійні концерти як цей, на підтримку наших хлопців, інвалідів, військових. Це було і до війни, а зараз тим більше, роблю це подвійно.

З перших днів війни я поїхав на передову – без преси, без реклами, без телебачення. У землянках, на дошках спали на передовій і про те, що там діється, мало хто знає, про це не показують по телебаченню. Показують другу, третю лінію, але ніхто не знає, в яких умовах перебувають наші хлопці на першій лінії.

Головне для мене – щоб Бог дав ще сил, щоб я йшов, міг максимально робити людям добро, писати пісні, радувати своєю творчістю. Ну а найголовніше – щоб близькі, сім’я були здорові і щоб в Україні не було війни, кожен з нас повинен залишатися людяним.

Біографічна довідка:

Альберт Салтиков – автор-виконавець, поет, композитор, Шансонье. Народився 1 липня 1970 року в Наро-Фомінську Московської області в родині військовослужбовців:

• Після школи вступив до Дніпродзержинського металургійного  технікуму;

• 1985-1989 рр. після закінчення технікуму, призваний до лав ЗС в Харкові, в спец. частину МВС. Пройшов спецпідготовку сержантській школи м. Золочів, командував відділенням, взводом і ротою;

• Брав участь у військових конфліктах в гарячих точках,  Нагірному Карабаху, звідки був демобілізований в 1989 р.-1991 р., в званні старшини;

• Закінчив Чернігівську Академію Управління та Права, отримав вищу освіту за спеціальністю юрист;

• Має Державну Нагороду від Президента “За розбудову України” срібний орден Грушевського 4 ступеня;

• З 1993-2007 рр. проживав в Фастові, Київської області, там же був неодноразово обраний в депутати місцевої міськради;

• У 2003 р організував професійну студію звукозапису, де став записувати свої пісні і багатьох відомих виконавців (колективів);

• 2003 року на Міжнародному фестивалі “Пісні заспівані серцем”, зайняв перше місце в номінації “Відкриття року”, “Кришталеву гітару” і серед семи тисяч глядачів завоював найбільшу премію “Приз глядацьких симпатій” з піснею “Молодий-молода”, м. Київ.

• 2004р. – диплом “Шлягер року”;

• 2005р. – диплом як композитору “Шлягер року”, за пісню “Офіцерська честь”.

• 2006 – диплом “Шлягер року” 10 років разом;

• 2006 – став переможцем Гран-прі Міжнародного фестивалю пам’яті М. Круга, м. Миколаїв;

• Переможець 3-х Міжнародних фестивалів, “Мелодія Юрмали”;

• Альберт Салтиков виконує дуетні пісні з такими виконавцями як: Оксана Орлова, Ігор Слуцький, Володимир Гришко, Павло Мрежук, Віталій Казначеєв, а також пише їм пісні.

Пісні виконує у властивій йому не повторній манері. В архіві  3 відеокліпи,  випустив збірник 100 пісень, альбом «Золота колекція» та «За волю, за козацьку долю»

Вперше єдиний в Україні вітчизняний виконавець висококласного шансону Альберт Салтиков отримав право на ексклюзивні концерти від спадкоємців кумира багатьох поколінь Володимира Висоцького, зокрема діти і дружина Марина Владі офіційно підтвердили даний факт.

На сьогоднішній день, заслужений артист України, поет і композитор Альберт Салтиков, займається підготовкою грандіозного проекту, який буде виражений у проведенні в 2020 році концертної програми по всій Україні з виконанням легендарних пісень Володимира Висоцького у своєму неповторному виконанні та стилі.

Зі слів артиста, на його концертах будуть представлені, не тільки пісні Володимира Висоцького, але також власні авторські пісні та хіти, які увійшли до збірки золотої колекції Шансоньє. На думку Альберта Салтикова, кожна пісня Висоцького змушує людей заслуховуватися і захоплюватися тембром голосу виконавця, розуміти сенс слів у піснях цієї великої людини.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close