КИЇВ. 29 квітня. УНН. Президент України Володимир Зеленський прокоментував заяву глави російської розвідки Сергія Наришкіна про плани Польщі нібито ввести війська в західну частину країни. Голова держави порівняв такі “розвіддані” з “інформаційною ракетою”. Про це він заявив в інтерв’ю польським ЗМІ, передає УНН.

Цитата

“Якби я кожен раз звертав увагу на те, що який-небудь російський політик говорить, думав про це, то всі б мої думки залишилися б саме із російськими політиками”, – зазначив Зеленський.

Деталі

Президент пояснив, що немає часу думати про те, що говорять російські політики. При цьому він додав, що деякі заяви з росії “посилають такі сигнали, як і російські ракети, які сіють паніку”.

“Інформаційні сигнали – це ті ж інформаційні ракети. Інформаційна атака не слабша ракетної. Це спрямовано на те, щоб була дестабілізація, щоб країни Європи були роз’єднані”, – пояснив він.

Зеленський також наголосив, що прикладів інформаційних атак з боку росії було багато. Як один із прикладів він навів вкидання про те, що москва “віддавала” Закарпатську область Угорщини.

“У нас багато країн-сусідів і багато меншин. Те саме, що робила росії з Донбасом чи Кримом… Моє ставлення, що цивілізовані країни це не сприйматимуть серйозно”, – наголосив глава держави.

Додамо

Раніше голова російської розвідки Сергій Наришкін заявив про нібито плани Польщі ввести війська в західні області України і встановити над ними військовий і політичний контроль.

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що ця заява є “бездоганною дурістю”.