АктуальноБлогиУкраїна

Іван Баканов: новим законом ми передбачили і новий рівень заробітної плати.

Голова Служби безпеки України Іван Баканов розповів про вірогідність скасування військових звань у СБУ, а також про потребу підвищити зарплати її співробітникам.

Слід відмітити, що наразі відбувається реформування Служби, а це не простий процес і Іван Баканов, як Голова Служби не стоїть осторонь, адже співробітники та їх сім’ї на першому місці, їх соціальна захищеність, добробут, фінансова забезпеченість, впевненість у майбутньому…

В інтерв’ю «Главкому» в контексті розробки нового закону про СБУ, відповідаючи на запитання про те, чи справді демілітаризація найбільше тривожить співробітників служби (йдеться про те, що військові звання скасують, а це потягне за собою втрату суттєвих пільг), Баканов зауважив: «Так, будуть спеціальні звання. Але це питання дійсно дуже глибоке». За словами голови СБУ, сьогоднішній статус військовослужбовця у працівників СБУ в тому числі «дає якісь плюси». «Сьогодні військовослужбовці — це найбільш соціально захищена категорія працівників. Якщо цього статусу позбавити працівників Служби безпеки, то що ми матимемо? У нас і так сьогодні найменша зарплата серед усіх представників блоку національної безпеки і оборони. А так вона стане ще меншою, і ми звертали на це увагу», — зазначив глава СБУ. «Новим законом ми передбачили і новий рівень заробітної плати. На мою думку, це теж стане дискусійним питанням. Ми хочемо прирівняти заробітну плату наших співробітників до рівня зарплат суддів Верховного Суду. Наприклад, чому голова Служби безпеки України повинен отримувати коштів менше, ніж голова Верховного Суду України?», — резюмував Баканов.

І це правильно, коли керівник відомства має бажання та чіткі наміри покращити фінансове та соціальне забезпечення своїх співробітників.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close