Головне в Україні

Ізраїль ініціював заборону паломникам відвідати Умань

На жаль, цього року через пандемію COVID-19 місто Умань не стане прихистком для святкування хасидами юдейського нового року – Рош Га-Шана.

Слід зазначити, що прийняте 9 липня на міжвідомчій нараді у Міністерстві закордонних справ України рішення базувалося на офіційних епідеміологічних показниках рівня захворювання на коронавірус в Державі Ізраїль, яка належить до країн «червоної зони» через показник захворювання на COVID-19. Крім того, було враховано заборону проведення масових заходів в Україні, навантаження на українські медичні заклади, складнощі з контролем правоохоронними органами за дотриманням паломниками режиму самоізоляції, тощо.

Саме МОЗ Ізраїлю був ініціатором заборони та звернувся з таким проханням до українського уряду, оскільки, за словами ізраїльської сторони, саме участь представників ультрарелігійного та арабського секторів у масових заходах призводять до зростання кількості захворюваності на COVID-19 в Ізраїлі.

З огляду на обставини, що склалися у світі, будьмо толерантними, свідомими та відповідальними, адже наша доля і доля наших нащадків наразі саме в наших руках.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close