АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

Кабмін запропонує ЄС доповнити договір про асоціацію “революційною штукою”

У додатку, який запропонує Київ, мова піде про захист персональних даних, боротьбу з корупцією, відмивання грошей, про перетин кордону.

Україна пропонує Європейському Союзу (ЄС) укласти новий додаток до Договору про асоціацію, що стосується сфери юстиції. Про це в четвер, 7 листопада, заявив віце-прем’єр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба під час конференції Торгові війни: мистецтво захисту.

“Ми запропонували Європейському Союзу укласти новий додаток до Угоди (про асоціацію. – ред.) у сфері юстиції. Це революційна штука – там мова піде про захист персональних даних, боротьбу з корупцією, відмивання грошей, про перетин кордону тощо”, – сказав Кулеба.

Він додав, що підписання юридичного додатка створить більш сприятливі умови для ведення бізнесу.

Коментуючи можливість перегляду договору про асоціацію між Україною та ЄС, віце-прем’єр зауважив, що він узгоджувався в одній реальності, а тепер існує в іншій, перш за все в реальності економічних можливостей українського бізнесу. За його словами, ЄС це усвідомлює, питання в тому, як Україна до цього підходить.

“Ми не використовуємо термін “перегляд угоди”. Ми говоримо, що Угоду треба привести у відповідність з реальністю. Дуже важливо уникнути ризику, коли ми розберемо Угоду на деталі, а потім не зможемо зібрати знову разом. Тому потрібно дуже акуратно підходити до цього з точки зору юридичної техніки і переговорного процесу”, – зазначив Кулеба.

Як повідомлялося, Україна і ЄС підписали Угоду про асоціацію у 2014 році. Зокрема, політична частина Угоди була підписана 21 березня 2014 року, а економічна частина – 27 червня 2014 року.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close