Всі новиниГоловне в Україні

Канада планує розширити військову допомогу Україні, – Міноборони

Одним з етапів цієї допомоги стало відкриття доступу країні до канадського ринку зброї.

Міністр оборони Канади Харджит Саджан заявив про те, що уряд країни шукає способи розширення своєї військової допомоги Україні, одним з етапів якого стало відкриття доступу до канадського ринку зброї. Про це він заявив на прес-конференції в Оттаві, передає “Укрінформ”.

“Ми постійно шукаємо можливості поліпшення підтримки України у цей складний для неї час, спровокований агресією Росії”, – сказав він.

За словами міністра, він не припиняє взаємодія зі своїм українським колегою Степаном Полтораком щодо того, щоб розширити військову підтримку країни.

Раніше повідомлялося, що Канада включила Україну в список країн, згідно з яким знімається обмеження на продаж вогнепальної зброї (AFCCL). Включення країни в AFCCL не означає автоматичне дозвіл на поставку летального зброї. Воно лише має на увазі можливість постачання зброї. Канадські експортери отримують можливість звертатися за дозволами на комерційний експорт зброї та пристроїв з Канади в зазначену країну. Експорт повинен бути попередньо дозволений МЗС Канади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close