Посол Канади в Україні Роман Ващук відзначає величезні досягнення у реформуванні української поліції за останні півтора року.

Про це він сказав журналістам. “Те, що вже зроблено за півтора року, це величезне досягнення, і ми не збираємося прискіпуватись до поодиноких пережитків минулого, а дивитися вперед”, – сказав посол. Посол зауважив, що стежить за реформою патрульної служби поліції та за конкурсом з обрання голови Національної поліції.

Він нагадав, що серед членів комісії є досвідчений поліцейський з Канади з 35-річним досвідом служби Джо Маккалістер. На переконання посла, конкурсна комісія працює відкрито, список претендентів на посаду керівника відомства всім відомий, і тому згодом в уряді “зроблять правильний вибір”.

Комісія визначила 10 претендентів на посаду керівника відомства і планує завершити конкурс та представити міністру внутрішніх справ трьох кандидатів не пізніше 6 лютого.

Посилання на оригінальне джерело : http://www.unian.ua/society/1745447-kanadskiy-posol-pozitivno-otsiniv-reformu-ukrajinskoji-politsiji.html