АктуальноВсі новини

Карантин в Україні: Кабмін назвав обмеження

Уряд запланував введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні. А також Кабмін забороняє експорт товарів протиепідемічного призначення.

Кабінет міністрів опублікував рішення про введення карантину в Україні. Про це повідомляє прес-служба уряду в середу, 11 березня.

У документі говориться, що прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для нагальних потреб міністерств, відомств і служб, а також для поповнення держрезерву.

Одночасно, для виконання цього рішення, до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідемічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.  

“Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 і більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів”, – йдеться в повідомленні.

Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні.  

Крім того прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінґу на відстані в Міжнародному аеропорту Бориспіль.  

Також сьогодні стало відомо, що в Києві оголосили карантин через коронавірус.

Ми в соціальних мережах
Теги

2 thoughts on “Карантин в Україні: Кабмін назвав обмеження”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close