Ukraine Sweden

Результат пошуку зображень за запитом "ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ"

Голова Державної аудиторської служби України Лідія Гаврилова та керівні працівники апарату зустрілися сьогодні із представниками Національного агентства Швеції з фінансового менеджменту: Андерсом Нільсеном, старшим радником з фінансового менеджменту та управління системою оцінки результатів у державному внутрішньому фінансовому контролі та Карін Елізабет Пернтц, старшим радником з фінансового менеджменту та внутрішнього контролю, які прибули до України із ознайомчим візитом для вивчення ситуації у сфері державного внутрішнього фінансового контролю та державного фінансового контролю.

На зустрічі також була присутня Ганна Царенко, координатор проектів Посольства Швеції в Україні.

Привітавши іноземних гостей, Лідія Гаврилова ознайомила їх із системою органів державного фінансового контролю в Україні, структурою та основними функціональними повноваженнями Держаудитслужби. Окремо увагу гостей було зосереджено на стратегічних напрямах реформування Служби та особливо на тих сферах реформ, які найбільше потребують підтримки міжнародних організацій.

Своєю чергою представники Національного агентства Швеції відзначили суттєвий прогрес у розбудові української системи фінансового контролю загалом та розвитку Держаудитслужби (правонаступника ГоловКРУ та Держфінінспекції) зокрема. Вони акцентували увагу на тому, що співробітництво із Держаудитслужбою Національне агентство Швеції розглядає як один з пріоритетів своєї майбутньої діяльності.

Гості подякували за щирий прийом і змістовну презентацію, після чого обидві сторони висловили сподівання на подальшу співпрацю з метою зміцнення системи державного фінансового контролю в Україні.