Головне в УкраїніГоловне у Світі

Чубаров сподівається, що Рада до кінця року визнає кримських татар корінним народом Криму

 

       Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров розраховує на розгляд Верховною Радою права кримськотатарського народу на самовизначення в Криму і законопроекту про статус кримськотатарського народу як корінного до кінця цього року.

1

       Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров сказав, що кримські татари мають повне право на самовизначення в Криму, а також заявив про те, що намагатиметься включити до порядку денного законопроект про визнання кримських татар корінним народом та прийняття його до кінця цього року.

          В інтервʼю, яке він дав на засіданні, що відбувалося у форматі круглого столу в Києві,  Чубаров зазначив, що докладе усіх зусиль, аби цей законопроект був розглянутий у Верховній Раді, і щоб права кримських татар були надійно захищені Конституцією.

          У березні 2014 року, Росія, опираючись на референдум, який вона організувала в Криму і який не був визнаний світовою спільнотою, оголосила український півострів Крим своєю територією. З іншої сторони, кримські татари, населення яких складає 14% півострова, оголосили бойкот референдуму.  Лідер кримських татар, після окупації Росією півострова, наголошує про збільшення тиску на кримських тат

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close