Китай готовий допомогти Україні врегулювати кризу в країні.

Про це заявив голова КНР Сі Цзіньпін на зустрічі з президентом Петром Порошенком 17 січня у швейцарському Давосі, пишуть світові ЗМІ.

“Ми сподіваємося, що Україна підтримає соціальну стабільність та економічний розвиток, і готові активно сприяти політичному врегулюванню кризи”, – наголосив Сі Цзіньпін.

Додамо, Порошенко та Сі Цзіньпін домовилися провести в 2017 році засідання українсько-китайської міжурядової комісії зі співпраці. Крім того, сторони збираються продовжувати спільну роботу задля підтримки миру і стабільності як на регіональному, так і на глобальному рівнях, зокрема в рамках Ради безпеки ООН.

Зазначимо, така пропозиція допомоги від Китаю з’явилася саме тоді, коли США можуть відсторонитися від врегулювання конфлікту між Києвом та Москвою, адже обраний президент США Дональд Трамп неодноразово заявляв про те, що збирається налагодити відносини з Росією.

Раніше Китай не проявляв значного інтересу до російсько-українського конфлікту.

Китай та Росія співпрацюють у багатьох міжнародних питаннях.

Інформаційний портал “Знай.ua” писав раніше, Обама заявив, що Росія та Китай не зрівняються за впливом зі США, якщо тільки американці самі не відступлять від своїх цінностей.

 

Посилання на оригінальне джерело : http://znaj.ua/news/politics/88343/kitaj-dopomozhe-ukrayini-virishiti-konflikt-z-rosiyeyu.html