АктуальноВсі новини

Кличко оприлюднив план ослаблення карантину

Міська влада Києва підготувала план першого етапу виходу з карантинних обмежень з 12 травня.

У рамках плану Києва щодо виходу з карантину відкриють парки і сквери, а також запустять роботу невеликих непродовольчих магазинів, перукарень та салонів краси. Про це сказав на брифінгу у вівторок, 27 квітня, мер столиці Віталій Кличко.

За словами Кличка, перший етап послаблень карантнних обмежень розпочнеться 12 травня, якщо не буде зростання випадків захворювання на коронавірус.

На першому етапі дозволять роботу непродовольчих магазинів площею до 300 кв. м з вимогою присутності не більше одного відвідувача на 10 кв. м. Також зможуть почати роботу перукарні та салони краси за попереднім записом і не більше одного клієнта на кожну послугу одночасно з вимогою санітарної обробки робочого місця після кожного клієнта.

Крім того, зможуть працювати кафе і ресторани із санітарною обробкою двічі на день. Дозволять роботу тимчасових споруд із забороною вживання їжі і напоїв на місці.

Також відкриють невеликі виробництва непродовольчих товарів і підприємства побутового обслуговування – ательє, з вимогою не більше одного співробітника і клієнта на 10 кв. м;

Буде дозволена робота адвокатам, нотаріальним конторам і аудиторам з такими ж вимогами до кількості людей.

Стане можливим відвідування парків і скверів, але для груп не більше двох осіб або двох дорослих та двох дітей.

Також запрацюють автокінотеатри.

На всіх підприємствах і установах слід обов’язково носити маску і вимірювати температуру. Якщо клієнт без маски, то зобов’язання забезпечити його засобом захисту покладається на заклад.

При цьому школи, дитячі садки, спортивні та дитячі майданчики, прибережні зони відпочинку на першому етапі будуть як і раніше закриті.

“Ослаблення обмежень з їхніх відвідин буде вже на наступному етапі”, – сказав Кличко і додав, що також на першому етапі продовжить працювати в режимі обмежень і столичний транспорт.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close