АктуальноВсі новиниУкраїна

Кличко пояснив карантинні заходи в Києві

У столиці не відкриють ринки – продовольства достатньо в магазинах. Чисельність хворих перевищує 130 осіб, і потрібно не допустити поширення інфекції.

Міський голова Києва Віталій Кличко каже, що рано вести мову про пом’якшення карантинних заходів в столиці. Про це Кличко заявив в телеефірі, передає прес-служба КМДА в четвер, 2 квітня.

“Поки ми не можемо говорити про те, що будемо скасовувати обмежувальні заходи. Ми спираємося на статистику, і сьогодні вона показує, що хвороба поширюється. Тільки за минулу добу 25 осіб, які захворіли на коронавірус. Про яке пом’якшення ми можемо сьогодні говорити? Про послаблення мова піде тільки в тому випадку, коли побачимо, що поширення вірусу зупинилося і людей, які хворіють, стало менше”, – підкреслив Кличко.

Мер Києва ще раз підтвердив, що в столиці продуктові ринки відкривати поки не будуть.

“На сьогоднішній день усі продуктові магазини забезпечені і торгують продуктами харчування. Проблем із запасами немає. На складах все є. Логістика працює. У цьому напрямку ми спираємося на досвід інших країн, де було вжито більш жорстких заходів. Тому наше ключове завдання на сьогоднішній день – зробити все можливе для того, щоб зупинити захворювання в столиці”, – зазначив міський голова.

Сьогодні ситуація в Києві поки контрольована, але, щоб вона залишалася такою, необхідно й надалі дотримуватися обмежувальних заходів, сказав Кличко.

“У нас 132 підтверджених захворювання. Але якщо далі буде поширюватися хвороба, якщо будуть тисячі хворих, наприклад – в Іспанії, то наші медики просто не зможуть допомогти всім. Ми не хочемо до цього доводити. І тому такі жорсткі обмеження, і на сьогодні ми не розглядаємо питання про відкриття ринків”, – резюмував Кличко.

Ми в соціальних мережах
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close