АктуальноВсі новиниГоловне в Україні

Князєв відзвітував Зеленському у справі Шеремета

Глава Нацполіції і президент покинули брифінг, щоб обговорити секретні матеріали справи.

Глава Нацполіції Сергій Князєв у вівторок, 23 липня, відзвітував президенту Володимиру Зеленському про розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.

На початку зустрічі Зеленський зазначив, що бажає покарання винних найближчим часом.

“Я ініціював термінову зустріч з приводу вбивства Павла Шеремета. Я хочу, щоб ми заслухали всі деталі і зрозуміли, які у нас шанси терміново, найближчим часом. Я хочу, щоб найближчим часом всі ці люди були покарані. Ми хочемо отримати всю інформацію, яка у нас є, і допомогти вирішенню цього питання”, – заявив Зеленський.

“20 липня цього року була третя річниця вбивства журналіста Павла Шеремета. За цей час слідчими оперативної групи проведено великий обсяг роботи з метою встановлення обставин злочину, замовників, організаторів і виконавців, проте злочин залишається нерозкритим. Ми розуміємо, що суспільство чекає саме результатів і прізвища осіб, причетних до цього злочину, але назвати їх поки передчасно”, – сказав Князєв.

Після оголошення доповіді глава Нацполіції Сергій Князєв запропонував закриту для оприлюднення інформацію повідомити главі держави без преси.

“З огляду на те, що зазначена інформація має обмежений доступ і знаходиться в активній фазі, готовий вам доповісти особисто, на це я сьогодні отримав дозвіл слідчого – постанову про надання дозволу на розголошення відомостей досудового розслідування в певному обсязі. …Якщо ви приймаєте мою доповідь, я готовий вам доповісти це в закритому форматі, але для цього потрібно підписати кілька формальних протоколів”, – сказав Сергій Князєв.

Президент підписав необхідні документи. Глава держави і голова Нацполіції покинули зал для обговорення секретних даних.

Після цього Зеленський оголосив перерву і заявив, що брифінг правоохоронців у справі Шеремета продовжиться після того, як він ознайомиться з цими матеріалами.

Варто відзначити, що перед звітом у справі Шеремета генпрокурор Юрій Луценко пішов у відпустку.

Нагадаємо, Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року внаслідок вибуху його автомобіля в центрі Києва. У Генпрокуратурі загибель журналіста назвали вбивством.

Незважаючи на наявність відеозаписів з виконавцями вбивства журналіста, правоохоронці кажуть, що у них недостатньо доказів для розкриття справи.

А в поліції заявили, що слідство встановило людину, яка може бути причетною до вбивства Шеремета, але її ще потрібно ідентифікувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close