АктуальноВсі новиниГоловне в Україніголовне у світі

Конгрес США схвалив $700 млн для України

Ідеться про законопроекти про фінансування Пентагону, Держдепу, Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних програм на 2020 рік.

Палата представників Конгресу США схвалила проекти законів, в яких передбачено майже 700 млн доларів для підтримки України. Про це повідомило посольство України в США на своїй сторінці у Facebook ввечері у четвер, 20 червня.

Зазначається, що йдеться про законопроекти про фінансування Пентагону, Державного департаменту, Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних програм на 2020 рік.

Зокрема, в проекті закону Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2020 рік передбачено 250 млн доларів допомоги, які пропонується виділити для підтримки безпеки в Україні. Із зазначеної суми 50 млн доларів має бути спрямоване виключно для надання летальної зброї оборонного характеру.

“Кошторис допомоги Україні за лінією зовнішньополітичного відомства Сполучених Штатів, Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних відомств визначено обсягом 445,7 млн ​​доларів. Зазначена сума включає, зокрема, асигнування для надання нашій державі допомоги з безпеки за програмою Міжнародне військове фінансування”, – додали в посольстві.

Тепер проекти аналогічних законодавчих актів повинен прийняти Сенат. Коли вже обидві палати Конгресу узгодять остаточну редакцію законопроектів і їх передадуть на підпис президенту США Дональду Трампу.

Раніше цього тижня Конгрес США затвердив весь пакет допомоги з безпеки на суму 250 млн доларів, який повинен бути наданий Україні в 2019 році за лінією Пентагону на цілі посилення національної безпеки і оборони.

Також посол України в США Валерій Чалий заявляв, що в 2020 році Вашингтон може збільшити військову допомогу Києву – і за лінією Пентагону, і Держдепу.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close