АктуальноУкраїна

Кравцов назвав три досягнення УЗ під час свого керівництва

Три досягнення глави правління Укрзалізниці Євгена Кравцова це: фінансова стабілізація держкомпанії, антикорупція в частині вагонного парку і залучення капітальних інвестицій.

Про це він повідомив в інтерв’ю Ліга.Бізнес.

1. Фінансовий сектор

“Фундаментальне – фінансова стабілізація. Я прийняв компанію в стані технічного дефолту. Сьогодні УЗ має кредитний рейтинг на рівні держави”, – стверджує очільник УЗ.

2. Антикорупція в частині вагонного парку

“Друге – дерегуляція вагонної складової у вантажному сегменті, що прибрало великий корупційний пласт в частині використання вагонного парку УЗ”, – заявив Кравцов.

Нагадаємо, що раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій, заявив, що корупція УЗ з подачею вагонів неможлива без вищого керівництва.

Кравцов в інтерв’ю відповів, що можлива і слід виключати з процесу людський фактор.

“Ми не завершили процес централізації і не керуємо повністю подачею вагонів до кожної останньої станції.

Тому що є дуже серйозний каскад делегування на рівні доріг, дирекцій, в рамках доріг і на рівень навіть станцій, де факти корупції присутні. І до моменту повної автоматизації ці факти важко викорінити. Треба виключати людський фактор – це як раз така реформа, яку плануємо реалізовувати , – відповів Кравцов.

3. Залучення інвестицій

“Капітальні інвестиції та інвестування в основні засоби УЗ. Ми запустили великі програми, наприклад, закупівлі тепловозів General Electric.За 2,5 року збудовано більше 6000 вагонів, а через капремонти пропущено 15 000 – це більше половини операційного парку піввагонів УЗ. Сподіваюся, що найближчим часом оголосимо конкурс із закупівлі електровозів”, – підкреслив керівник Укрзалізниці.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close