АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

Китай дає Україні $30 мільйонів безоплатної допомоги

Україна та Китай підписали угоду за умовами якої Україна отримає безоплатну техніко-економічну допомогу у розмірі 200 млн китайських юанів ($29,7 млн).
Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

“11 квітня перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав Угоду між урядом України та урядом Китаю за умовами якої Україна отримає безоплатну техніко-економічну допомогу у розмірі 200 млн китайських юанів ($29,7 млн)”, – йдеться в повідомленні.

У Мінекономрозвитку зауважили, що це найбільша сума одноразової безоплатної допомоги Україні з боку Китаю за 27 років незалежності України.

Кошти техніко-економічної допомоги Україні будуть спрямовані урядом Китаю для надання технічної допомоги у вигляді спеціальних аварійно-рятувальних машин та обладнання для потреб Державної служби України (ДСНС України).

Так, протягом 2019 – 2020 років ДСНС має отримати понад 50 одиниць обладнання і техніки, зокрема, автомобільні крани, гусеничні бульдозери, автогрейдери, пожежні машини з підйомними платформами та пожежні машини зі сходами для проведення аварійно-рятувальних робіт.

Китайська народна республіка також спрямує до України фахівців для налаштування роботи і технічного обслуговування наданого обладнання.

Підписана міжурядова угода також передбачає надання обладнання для синхронного перекладу та конференц-системи Мінекономрозвитку, а також реалізацію інших погоджених міжурядових проектів Україна-Китай.

Як відомо, зазначена технічна допомога залучена Мінекономрозвитку у рамках засідання українсько-китайської Підкомісії з торговельно-економічного співробітництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close